Autobus documentatie Vereniging

Agenda

Januari Februari Maart April Mei Juni
Juli Augustus September Oktober November December
xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx

melding_agenda

 




De vermelde data zijn altijd onder voorbehoud van wijzigingen. Voor meer info kunt u altijd contact opnemen met de desbetreffende afdeling of via het contactformulier.  
Gegevens vermeld in activiteiten die niet door de ADV worden georganiseerd, vallen niet onder de verantwoordelijkheid van de ADV. 
Neem daarvoor contact op met de organisatie van de activiteit.


Februari

vaste lokatie afdeling Noord24
Afdeling Noord
: Autobus Journaal 2017.

Presentatie door Rinse Kooiman, Niels Hulzebos en Aldert Timmer.

Plaats en tijd: De Gouden Leeuw, Brink o/z 4, Zuidlaren om 13.15.
Meer info via: Afdeling Noord.

24vaste lokatie afdeling West
Afdeling West:
Met de bus langs bergen en zeeën in Europa.

Met o.a. beelden uit Madeira, Azoren, Malta, Griekenland, Malta (oude opnames) en Oostenrijk.

Presentatie door Wouter van der Brugghen.

Plaats en tijd: Cultureel Centrum “Landvast”, Haven 4, van 13.30 tot 17.00.
Meer info via Afdeling West.
 
Maart

3
ADV-Verkoopdag.

Voor het ruilen en verkopen van plaatsbewijzen, boeken, richtingsfilms,
foto's, stickers, dia's, modelbussen en nog veel meer

Plaats en tijd: Willem Barentszweg 69, Geldrop, van 10.00 tot 16.00.
Meer info via e-mail of 0610841310.

vaste lokatie afdeling Oost10
Afdeling Oost: 40 jaar bezuinigingen in het OV en de gevolgen.

Presentatie door Peter Brogt.

Plaats en tijd: Clublokaal TMSC, gebouw "Prismare", Roomweg 167D, Enschede van 13:00 tot 17:00.
Meer info via Afdeling Oost.

17
Algemene ledenvergadering.

Agenda.

Plaats en tijd: Koningin Julianalaan 26 (Ontmoetingskerk), Maartensdijk van 14:00 (zaal open vanaf 13:30).
Vanaf station Hilversum Busstation rijdt er om 13:00 een museumbus voor leden.

vaste lokatie afdeling Noord24
Afdeling Noord
: Een vergeten carrosseriebouwer Domburg (deel 2).

Met specifieke aandacht voor Elema Stollinga Autobusdiensten (ESA) Marum en
de Eerste Drentse Stoomtram Maatschappij (EDS) Hoogeveen.

Presentatie door Harry Wind.

Plaats en tijd: De Gouden Leeuw, Brink o/z 4, Zuidlaren om 13.15.
Meer info via: Afdeling Noord.

24vaste lokatie afdeling West
Afdeling West: Programma volgt.


Plaats en tijd: Cultureel Centrum “Landvast”, Haven 4, van 13.30 tot 17.00.
Meer info via Afdeling West.
 
April

vaste lokatie afdeling Oost7
Afdeling Oost: Vergane glorie, bussen van verdwenen busbedrijven in Nederland (deel 2).

Presentatie door Gerrit Heutink.

Plaats en tijd: Clublokaal TMSC, gebouw "Prismare", Roomweg 167D, Enschede van 13:00 tot 17:00.
Meer info via Afdeling Oost.

14
NBM
: Viering 40-jarig bestaan en jaarlijke museumdag.

21
Afdeling Noord: Excursie Drenthe, Friesland en Overijssel.

Met bezoek aan Qbuzz Assen, Drenthe Tours, Arriva Oosterwolde, Henk Oost Steenwijk, Landgoed Weldadigheid,
Diverbrug Busstation en voormalige stalling DVM.
Volledige programma als pdf; klik hier.

Vertrek vanaf station Assen om 10.00.

Kosten deelname: € 25,00 (= incl. lunch).
Over te maken op rekening NL 09 INGB 0001 31 53 72.

Opgeveven en meer info via e-mail.
 
Mei

vaste lokatie afdeling Oost19
Afdeling Oost: Bussen in de kop van Overijssel en Noord-Oost Overijssel (NWH, Salland, DABO, EDS & DVM)

Presentatie door Harry Wind.

Plaats en tijd: Clublokaal TMSC, gebouw "Prismare", Roomweg 167D, Enschede van 13:00 tot 17:00.
Meer info via Afdeling Oost.

19, 20 & 21
Open huis busmuseum Zevenhoven.

Plaats en tijd: Noordeinde 91, Zevenhoven van 10:00 tot 17:00.
 
Juni

vaste lokatie afdeling Noord2
Afdeling Noord
: Trolleybussen en andere bussen in Arnhem en ook trolleys daarbuiten.

Met beelden van materieel uit Solingen, de Oostbloklanden en Arnhem en
van benzine, diesel en gasbussen.

Presentatie door Paul van Onzen.

Plaats en tijd: De Gouden Leeuw, Brink o/z 4, Zuidlaren om 13.15.
Meer info via: Afdeling Noord.
 
September

16
3e Nostalgische OV-Dag.

Plaats en tijd: Numansdorp van 10.00 tot 17.00.

vaste lokatie afdeling Noord22
Afdeling Noord
: Programma onder voorbehoud.

De Kwaliteit van het openbaar vervoer kan beter.

Als kamerlid namens de SP is dhr. Laçin deskundig op het gebied van infrastructuur en milieu.
Zijn achtergrond is bestuur/cao-onderhandelaar van de FNV en als zodanig betrokken bij het OV
in Nederland.

Presentatie door C. Laçin.

Plaats en tijd: De Gouden Leeuw, Brink o/z 4, Zuidlaren om 13.15.
Meer info via: Afdeling Noord.

29vaste lokatie afdeling Oost
Afdeling Oost: In voorbereiding in het kader van 55 jaar ADV en 30 jaar afdeling Oost:
Excursie en lezing Twente.

Meer info volgt.

Meer info via Afdeling Oost.
 
Oktober

vaste lokatie afdeling Oost20
Afdeling Oost: Bussen in Zwitserland.

Presentatie door Carolien van de Wetering.

Plaats en tijd: Clublokaal TMSC, gebouw "Prismare", Roomweg 167D, Enschede van 13:00 tot 17:00.
Meer info via Afdeling Oost.

vaste lokatie afdeling Noord27
Afdeling Noord
: Programma volgt.

Plaats en tijd: De Gouden Leeuw, Brink o/z 4, Zuidlaren om 13.15.
Meer info via: Afdeling Noord.
 
November

vaste lokatie afdeling Oost17
Afdeling Oost: Programma volgt.

Plaats en tijd: Clublokaal TMSC, gebouw "Prismare", Roomweg 167D, Enschede van 13:00 tot 17:00.
Meer info via Afdeling Oost.

vaste lokatie afdeling Noord24
Afdeling Noord
: Programma volgt.

Plaats en tijd: De Gouden Leeuw, Brink o/z 4, Zuidlaren om 13.15.
Meer info via: Afdeling Noord.
 
December

vaste lokatie afdeling Noord15
Afdeling Noord
: Programma volgt.

Plaats en tijd: De Gouden Leeuw, Brink o/z 4, Zuidlaren om 13.15.
Meer info via: Afdeling Noord.